areef - 7asemon

مشخصات

موارد دیگر
aref
0000-00-00

دنبال‌کنندگان

آخرین بازدیدکنندگان پروفایل

در صورتی که تمایل دارید aref را دنبال کنید باید ابتدا وارد سایت شوید!
aref
aref
فروشگاه اینترنتی [لینک]
aref
aref
فروشگاه اینترنتی [لینک]
دیدگاه · 1394/12/1 - 11:57 در الکی خوش ها · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
aref
aref
دانلود آهنگ جدید امیر تتلو با نام تو همه جا بودی [لینک]
دیدگاه · 1394/12/1 - 11:56 در دختر حوا · 0 امتیاز + / 1 امتیاز -
aref
aref
دانلود آهنگ جدید حامد پهلان و امیر حسین عابدینی با نام چشای ناز [لینک]
aref
aref
دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی با نام ماه پیشونی [لینک]
aref
aref
منظور از آراسته بودن، جلف بودن یا داشتن آرایش تند و زننده نیست. درست است كه آرایش زیاد آدم‌های زیادی را جذب شما می‌كند اما نه هر مرد محترم و خانواده دوستی را. برای اینكه جذاب به نظر برسید باید كیفیت‌های زنانه را در خودتان تقویت كنید. لطیف باشید. لبخند بزنید، اجتماعی باشید. البته قرار نیست هر فردی كه برون‌گرا و اجتماعی است نسبت به یك فرد درون گرا ازدواج بهتری داشته باشد. درون‌گرا‌ها می‌توانند ازدواج‌های بسیار خوبی داشته باشند، در عین حال خیلی هم بگو و بخندی نباشند. از قالب ناامیدی بیرون بیایید. سایت همسریابی تهران [لینک]
دیدگاه · 1394/12/1 - 11:53 در delseporde · 2 امتیاز + / 0 امتیاز -
aref
aref
ترس از تنها ماندن، ترس از مورد پسند واقع نشدن، ترس از پیر شدن، ترس از ازدواج نكردن، همه این افكار یك فرد را نا‌زیبا جلوه می‌دهد و جذابیت او را پایین می‌آورد چون این احساس باعث می‌شود شما مدام به یك نفر گیر بدهید و اصطلاحا آویزانش شوید. خرج‌ كردن و هدیه‌های سنگین خریدن برای یك مرد باعث جذاب شدن شما نمی‌شود و سایت همسریابی http://totalit.ir این موضوع گذرا است. همیشه به این فكر كنید كه یك نفر در دنیا هست كه شما را عاشقانه دوست دارد. همین داشتن شجاعت و اعتماد به نفس است كه آدم‌ها را به سمت شما جذب می‌كند.
aref
aref
فردی برای مشاوره به من مراجعه كرد. مشكل او این بود كه در مواجهه با هر مردی هر چند برای یك گفت‌وگوی ساده برخوردی تند و ناشایست از خود نشان می‌داد. مدام می‌خواست دعوا راه بیندازد. به او گفتم گفت‌وگوی شما را در همایش با مردی كه به شما مراجعه كرد، دیدم. سوال آن مرد كاملا علمی بود. یك مزاحم خیابانی كه نبود‍‍! ولی شما باز هم خشن برخورد كردید. او در ‌‌نهایت تصویری از دوره نوجوانی‌اش را به سایت صیغه یابی : http://mroz.ir خاطر آورد و برایم گفت: «زمانی كه ۱۴ ساله بودم از مردی كه در حال گفت‌وگو با من بود برخوردی ناشایست دیدم.» به او گفتم: «باشد اما آیا هنوز هم شما ۱۴ ساله هستید؟»
دیدگاه · 1394/12/1 - 11:49 در غیرتی جوانلار · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
aref
aref
بخشی از این موانع كاملا شخصی است چون ممكن است كسی در خانواده‌ای بزرگ شده كه ناسازگاری‌هایی در خانواده از پدر و مادر دیده یا یك ازدواج نا‌موفق برای خواهر یا برادر در خانواده وجود داشته كه در ناخودآگاهش ارزش‌هایی متضاد با ازدواج به وجود آمده است. این برنامه‌ها شخصی است، باید شناسایی و درمان شود. مثلا اینكه اگر مادر خانواده مدام مواردی مثل این جمله را تكرار می‌كرده كه چون ازدواج كردم نتوانستم درس بخوانم یا ازدواج كردن مانع رسیدن به آرزو‌هایم شد. همه این موارد باعث می‌شود باورهای اشتباه بسیاری در سن زیر پنج سالگی شكل بگیرد. مسلما سایت همسریابی http://2arezo.ir آن دختر یا پسر از سن پایین با باورهای اشتباهی رشد می‌كند.